GM Dexos

GM 5W30 Dexos 2

Green High Performance olej pro Opel 5W-30 Dexos 2
Zajišťuje mimořádný čisticí výkon, snížené opotřebení a celkovou ochranu motoru v kombinaci s dalším zlepšením spotřeby paliva.
Patří k tzv. Mid SAPS (snížení obsahu Sulfátového popela, fosforu a síry) mazivům .
Tento motorový olej je vyroben z vlastní směsi vysoce výkonných základových olejů a nejmodernější složení aditiv, tak aby byl plně kompatibilní s Nejnovějšími filtry pevných částic (DPFs) a katalyzátorů benzínových motorů(CATs ).Výkonnost 5W-30 DEXOS2:
Schváleno podle specifikace motorových olejů GM DEXOS2 nahrazuje původní GM specifikace: GM-LL-A-025 a GM-LL-B-025

 

GM 5W30 Dexos 1, generace 2

Nově vyvinutý motorový olej určený výhradně pro přímovstřikové benzínové turbo motory OPEL

Některé moderní přeplňované (turbo) motory s přímým vstřikováním paliva  jsou vystaveny určitému riziku předčasného vznícení směsi ve válci - (=LSPI z angl. Low speed pre ignition). LSPI případy nejsou časté, jde o náhodnou událost, která se vyskytuje převážně při jízdách s nízkými otáčkami a vysokým točivým momentem a vedou k velmi silnému klepání. LSPI způsobují silné tlakové výkyvy ve spalovací komoře, které mohou poškodit pístní kroužky.

Pro minimalizaci rizika LSPI, představujeme nový motorový olej dexos1 Gen2 5W30. Tento nový motorový olej dexos1 Gen2 má významný pozitivní dopad na míru selhání LSPI.

 Vybrané služby

Servis
Diagnostika
Oleje
Pneumatiky
Brzdy
Akumulátory
STK a Emise
Geometrie
Klimatizace

Otevírací doba

Prodejna a příjem oprav:

Po - Pá: 7:30 - 18:00

Servis:

Po - Pá:  8:00 - 17:00

Kontakt

Autotechnik Zralý s.r.o.
Jindrova 1389/58
Praha 5 – Stodůlky
Tel: 724 365 504

Průvodce pro dovolenou

Pro váš vůz je dovolená obdobím zvýšené zátěže všech systémů.  Chcete-li si být jisti, že vozidlo dojede bezpečně do cíle, dbejte pozornosti v několika důležitých bodech.

Vice informací

Servis klimatizace a filtrů

Odborníci z Bosch Car Service vám rádi zkontrolují systém klimatizace tak, aby bylo vždy dosaženo příjemné teploty uvnitř vozidla a aby se zabránilo vniku pylu a nepříjemných pachů.

Více informací

Autotechnik Zralý s.r.o.    Ι   BoschCarService   Ι   Jindrova 1389/58   Ι   Praha 5 – Stodůlky   Ι    Tel: 724 365 504   I   stodulky@zraly.cz